Justyna Pawłowska

"Szatograf" Justyna Pawłowska

Nazwa firmy"Szatograf" Justyna Pawłowska
ImięJustyna
NazwiskoPawłowska
Numer NIP5381742177
Numer REGON362333362
MiejscowośćRadzyń Podlaski, powiat radzyński, woj. LUBELSKIE
UlicaPartyzantów 105
Kod pocztowy21-300
Data rozpoczęcia działalności01/09/2015
Klasyfikacja PKD74.20.Z - Działalność fotograficzna; 18.12.Z - Pozostałe drukowanie; 18.14.Z - Introligatorstwo i podobne usługi; 47.91.Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub internet
Informacje o wizytówcenumer ID: 34695; rejestracja: 01/09/2015; liczba odsłon: 133

Czytaj opinię o firmie(2)

  • Opinia negatywna10/01/2018Zgłoś opinię   Edytuj opinię   Usuń opinię

    Stanowczo odradza kozystanie z uslug tej firmy!Dnia 13grudnia zrobilam przelew za owe zamowienie mialo byc wyslane do 7 dni i. dzwonilam, pisalam a szanowna pani tylko ze wyslane i lada dzien dotrze.Tak mijal jeden tydzien drogi trzeci wkoncu po ponad miesiacu mojego oczekiwania zarzadalam natychmiastowego zwrotu pieniedzy bo inaczej zglaszam sprawe!Po godzinie dostalam wiadomosc ze nadano przesylke, na zajutrz dotarla i myslalam ze sz.ak mnie trafi ten rzekomy szatograf wyglada jak najzwyklejsze badziewnie wydrukowane zdjecie! To zwykli oszusci polecam omijac ich aukcje szerokim lukiem.
    Estera Meisner

  • Opinia negatywna11/01/2017Zgłoś opinię   Edytuj opinię   Usuń opinię

    Stanowczo i zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tej firmy. Wykonanie usługi było w sposób nie do zaakceptowania. Pani twierdzi, że powiększenie obrazka spowodowało zmiany kolorów obrazu (poszedłem sprawdziłem w kilku pracowniach fotograficznych: każda z osób potwierdziła amatorstwo, niedbałość i głupotę w tłumaczeniu) Zwykły Word potrafi powiększyć obraz do żądanych przeze mnie rozmiarów bez zmiany kolorów i ostrości. Podczas rozmowy w sprawie reklamacji pani się obraża i się rozłącza, a co! Od takich fachowców uchowaj nas Panie!Wstawione negatywne komentarze na fb zostały skasowane.
    ARTUR

Dodaj opinię o firmie

Aby dodać opinię o firmie - "Szatograf" Justyna Pawłowska - wypełnij pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z hasłem umożliwiającym zmianę treści opinii oraz z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć aby opinia została aktywowana i była widoczna na stronie.

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest pięć minus cztery*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tej firmy? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!