Justyna Pawłowska

"Szatograf" Justyna Pawłowska

Nazwa firmy"Szatograf" Justyna Pawłowska
ImięJustyna
NazwiskoPawłowska
Numer NIP5381742177
Numer REGON362333362
MiejscowośćRadzyń Podlaski, powiat radzyński, woj. LUBELSKIE
UlicaPartyzantów 105
Kod pocztowy21-300
Data rozpoczęcia działalności01/09/2015
Klasyfikacja PKD74.20.Z - Działalność fotograficzna; 18.12.Z - Pozostałe drukowanie; 18.14.Z - Introligatorstwo i podobne usługi; 47.91.Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub internet
Informacje o wizytówcenumer ID: 34695; rejestracja: 01/09/2015; liczba odsłon: 100

Czytaj opinię o firmie(1)

  • Opinia negatywna11/01/2017Zgłoś opinię   Edytuj opinię   Usuń opinię

    Stanowczo i zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tej firmy. Wykonanie usługi było w sposób nie do zaakceptowania. Pani twierdzi, że powiększenie obrazka spowodowało zmiany kolorów obrazu (poszedłem sprawdziłem w kilku pracowniach fotograficznych: każda z osób potwierdziła amatorstwo, niedbałość i głupotę w tłumaczeniu) Zwykły Word potrafi powiększyć obraz do żądanych przeze mnie rozmiarów bez zmiany kolorów i ostrości. Podczas rozmowy w sprawie reklamacji pani się obraża i się rozłącza, a co! Od takich fachowców uchowaj nas Panie!Wstawione negatywne komentarze na fb zostały skasowane.
    ARTUR

Dodaj opinię o firmie

Aby dodać opinię o firmie - "Szatograf" Justyna Pawłowska - wypełnij pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z hasłem umożliwiającym zmianę treści opinii oraz z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć aby opinia została aktywowana i była widoczna na stronie.

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest sześć plus siedem*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tej firmy? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!